12.03.2012 23:42   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

У Кенії за участь у страйку звільнили 25 000 медсестер

У Кенії за участь у страйку звільнили 25 000 медсестер

КИЇВ. 12 березня. АМН. Близько 25 000 працівників середнього медичного персоналу Кенії були звільнені через участь у страйку. Про це повідомляє Agence France-Presse.

Акції протесту медпрацівників почалися ще 1 березня 2012 року. Медичні сестри вимагають підвищення окладів, обіцяного кенійським урядом в 2011 році. Крім того, протестувальники виступають за поліпшення умов праці, зокрема, шляхом закупівель сучасного обладнання для медустанов.

Увечері 8 березня уряд оголосив про звільнення 25 000 медсестер, які беруть участь у страйку. Представник кабінету міністрів Альфред Мутуа прокоментував звільнення, заявивши, що через страйкуючих жителі Кенії змушені довгий час чекати надання медичної допомоги.

Представники професійних організацій, в свою чергу, закликали продовжувати акції протесту. На їхню думку, заяви властей безпідставні, тому що вони не можуть звільнити таку значну частина медичного персоналу країни.

9 березня медичні сестри провели ходу, що завершилося сидячим мітингом біля будівлі Міністерства охорони здоров'я в кенійської столиці Найробі. Вони вимагали відставки глави відомства Пітера Аньянга. З медустанов Найробі, а також інших регіонів Кенії стали надходити повідомлення про значну нестачу середнього медперсоналу.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100