13.03.2012 01:47   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Британські стоматологи закликали давати дітям менше фруктового соку

Британські стоматологи закликали давати дітям менше фруктового соку

КИЇВ. 13 березня. АМН. Британських стоматологів стурбувало кількість фруктового соку, яку випивають діти, повідомляє The Daily Mail.

За словами декана стоматологічного факультету Королівського коледжу хірургів Кеті Харлі, ці напої сприяють пошкодження зубної емалі.

Згідно з рекомендаціями  Національної служби охорони здоров'я Великобританії, діти повинні щодня з'їдати не менше п'яти порцій фруктів і овочів. Одну з таких порцій може замінити скляною соку об'ємом 150 мілілітрів.

Однак найчастіше батьки дають дітям більше соку, вважаючи його рівноцінною заміною свіжим плодам. При цьому фруктові соки містять велику кількість цукру, який викликає пошкодження зубної емалі. Крім того, негативно  впливає на зуби висока кислотність соків.

У зв'язку з цим Харлі закликала змінити меню шкільних їдалень, замінивши соки іншими напоями, зокрема молоком і водою. Фахівці також рекомендували випивати невелику кількість води після вживання свіжих фруктів або заїдати їх продуктами з високим вмістом кальцію, приміром сиром. За словами стоматологів, це дозволить змити з зубів кислоту або нейтралізувати її. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100