13.03.2012 02:18   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Смачну і шкідливу їжу можуть обкласти податком

Смачну і шкідливу їжу можуть обкласти податком

КИЇВ. 13 березня. АМН. У той час як мільярд жителів планети голодує, ще мільярд чотириста тисяч страждає від ожиріння. Такого висновку дійшли експерти ООН. Список проблемних країн очолюють США, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Зараз податок на нездорову їжу з надлишком цукру, жирів і солі вже діє у Франції, Угорщини, Данії та Фінляндії. У Франції кожна банку газованої води в 0,33 літра оподатковується в 2,5 євроцента. Дрібниця, але це приносить скарбниці 280 млн.євро на рік.

Данці дискримінують морозиво, шоколад, оливкову олію  і вершкове масло, жирне м'ясо. У США такі заходи поки що лише обговорюють. Можна припустити, що економічна криза зробить ідею податку на шкідливу їжу більш популярною.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100