13.03.2012 02:49   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Чоловіки бояться говорити жінкам про зайві кілограми

Чоловіки бояться говорити жінкам про зайві кілограми

КИЇВ. 13 березня. АМН. Майже третина чоловіків не наважуються повідомити своїй жінці, що їй необхідно скинути зайву вагу. Серед жінок це кількість складає всього 10%, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Американські вчені провели масштабне опитування, під час якого з'ясували, що представники сильної статі бояться набагато більше натякнути своїм другим половинкам і подругам про те, що їм час схуднути, ніж жінки своїм коханим. Хоча жінки більш відкрито говорять чоловікам про їхні проблеми з вагою, але все відбувається навпаки, коли мова заходить про кращих подруг. Близько 25% жінок не можуть зважитися порадити подрузі схуднути. Серед чоловіків таких лише 8%.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100