13.03.2012 03:27   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Яловичина корисна для серця

Яловичина корисна для серця

КИЇВ. 13 березня. АМН. На думку американських дослідників, нежирна яловичина може бути хорошим доповненням до здорового раціону нарівні з нежирним білим м'ясом і рибою, повідомляє Reuters.

Вчені провели дослідження, під час якого з'ясували, що нежирна яловичина, в помірних кількостях, також може бути частиною здорової дієти. Раніше вважалося, що будь-який вид червоного м'яса шкодить з серцево-судинної системи.

Фахівці зазнали три різні види дієти з однаковою кількістю насичених жирів, рівним половині кількості жирів у звичайному раціоні харчування, щоб з'ясувати, як вони впливають на рівень холестерину в крові. На початку експерименту рівень холестерину учасників був підвищений. Кожен з них сидів на дієтах по черзі з перервою в два тижні.

Проведений аналіз крові показав, що дієта, що включає нежирну яловичину, поряд з іншими корисними для здоров'я серцево-судинної системи продуктами, позитивно впливали на рівень холестерину в крові. Так, загальний рівень холестерину знизився на 5%, а кількість "поганого" холестерину - на 4,5%.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100