13.03.2012 04:05   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Молоко ГМ-корів буде лікувати від раку

Молоко ГМ-корів буде лікувати від раку

КИЇВ. 13 березня. АМН. Генетично модифікована корова, молоко якої містить антитіла, може протистояти онкологічним захворюванням, вважають фахівці з Китайської Академії сільського господарства, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені встановили, що для боротьби з лімфомами і лейкемією можуть бути використані людські антитіла, які вдалося виділити з молока ГМ-корови. Ці антитіла також здатні протистояти деяким аутоімунним захворюваннням.

Експерти повідомили, що найближчим часом на світ повинні з'явитися ще 12 генномодифікованих корів. Фахівці вважають, що знадобиться ще три роки до завершення дослідження. Якщо вони пройдуть успішно, то через 5 років буде розпочато масове виробництво препаратів від раку на основі антитіл з молока генно-модифікованих корів, стверджують вчені.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100