13.03.2012 04:43   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Цивільний шлюб підвищує ризик розлучення

Цивільний шлюб підвищує ризик розлучення

КИЇВ. 13 березня. АМН. Спільне проживання, до офіційного оформлення відносин, є головною причиною розлучень, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Учені з Університету в Денвері провели дослідження, в якому взяли участь кілька сотень пар. У одних був досвід спільного життя до офіційної реєстрації шлюбу, а інші почали разом жити тільки після весілля. За всіма молодятами протягом кількох років спостерігали. За цей період частина шлюбів розпалася. Фахівці з'ясували, що серед розлучених - більшість тих пар, які раніше жили в цивільному шлюбі.

Колишні подружжя розповіли психологам, що їхні стосунки після весілля змінилися в гіршу сторону, в порівнянні з тим, якими вони були під час спільного проживання, що і стало причиною розлучення.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100