13.03.2012 05:24   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Брак ласки призводить до ожиріння у дітей

Брак ласки призводить до ожиріння у дітей

КИЇВ. 13 березня. АМН. Брак материнської уваги і ласки в дитячому віці різко збільшує небезпеку ожиріння в міру дорослішання, вважають американські дослідники. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели дослідження, під час якого спостерігали за розвитком однієї тисячі дітей. Вивчивши відносини сімей і вагу дітей, фахівці встановили, що 25% підлітків, у яких з дитинства були погані відносини з батьками, до 15 років страждали від зайвої ваги та ожиріння. Серед підлітків, у яких стосунки в сім'ї складалися нормально, огрядних було тільки 13%.

На думку експертів, це відбувається тому, що важкі відносини вдома негативно позначаються на роботі мозку дитини, утворюючи зв'язки між його ділянками, що відповідають за стрес і енергетичний баланс, які регулюються за допомогою апетиту.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100