13.03.2012 06:07   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Куріння зменшує розміри чоловічих геніталій

Куріння зменшує розміри чоловічих геніталій

КИЇВ. 13 березня. АМН. Американські вчені провели дослідження, в якому взяли участь 65 чоловіків. Їм необхідно було протягом шести тижнів пройти програму відмови від куріння, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Фахівці вивчили, як відмова від куріння позначається на статевійї функції. Після проходження першої половини програми учасникам показували еротичний фільм, за допомогою спеціальних пристосувань реєструючи зміни в розмірі чоловічої гідності.

У результаті з'ясувалося, що навіть після 4-х тижнів експерименту у 20% піддослідних, які відмовилися від сигарет, швидше наступала ерекція, а статевий член значно збільшувався в розмірах, ніж до початку експерименту.

Експерти стверджують, що відмова від куріння - один із способів поліпшити своє інтимне життя.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100