13.03.2012 07:30   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Темперамент закладений в генах

Темперамент закладений в генах

КИЇВ. 13 березня. АМН. Сексуальний темперамент і сексуальність закладені у кожної людини в генах, вважають дослідники з університету в Єрусалимі. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Вчені провели дослідження, вивчили якого вивчили ДНК 148 студентів і одночасно опитали їх про сексуальні вподобання. Виявилося, що 30% піддослідних мали геном, який надає їм сексуальність і забезпечує підвищений сексуальний потяг.

Експерти дыйшли  висновку, що сексуальний потяг пов'язаний, безпосередньо, з генетикою. За підрахунками ізраїльських вчених, приблизно третина людей на планеті мають ген D4, що говорить про підвищену сексуальність.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100