13.03.2012 08:09   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Регулярні фізичні навантаження призводять до раннього клімаксу

Регулярні фізичні навантаження призводять до раннього клімаксу

КИЇВ. 13 березня. АМН. Існує зв'язок між здоровим способом життя і ранніми симптомами менопаузи, вважають японські дослідники, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 3100 жінок, які ще не пройшли менопаузу. Фахівці спостерігали за станом здоров'я пыддослыдних  протягом 10 років. Виявилося, що учасниці експерименту, які займалися спортом по 8-10 годин на тиждень, на 17% частіше були в числі тих, у кого з'явилися симптоми менопаузи в період експерименту, в порівнянні з жінками, які були менш активні. Також дослідники з'ясували, що ризик настання ранньої менопаузи збільшувався на 15% у жінок, раціон яких був багатий рослинною їжею і рибою.

Експерти вважають, що у тих, хто займається спортом і їсть корисну їжу, вплив гормону естрогену на організм знижено, що і призводить до ранньої менопаузи.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100