13.03.2012 08:34   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Сучасні гаджети призводять до викривлення шиї

Сучасні гаджети призводять до викривлення  шиї

КИЇВ. 13 березня. АМН. Користувачі мобільних телефонів  частіше скаржаться на розлад, пов'язаний з болем у шиї. Ступінь серйозності цього стану залежить від того, скільки часу люди проводять, згорбившись над своїми комунікаторами, стверджують британські дослідники. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Доктор Рейчел Ланкастер з клініки університету Лідса вважає, що розлад спостерігається тому, що суглоби і тканина в шиї не пристосовані, щоб протистояти згинанню тривалий час. Люди, які годинами безперервно вдивляються в екран комунікатора або планшета, занадто сильно напружують шию. В результаті це може  призвести до природного викривлення шиї і серйозних проблем зі здоров'ям, стверджує доктор Ланкастер.

За словами медиків, цей стан може стати передвісником подагри, якщо не лікувати його. Найбільше схильні до ризику діти. Експерти уточнюють, що таких проблем  можна уникнути, якщо  часто відволікатися від пристрою і дивитися прямо, потроху нагинаючи голову і підборіддям торкаючись шиї.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100