13.03.2012 11:31   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Здоров'я залежить від зросту і розміру ноги

Здоров'я залежить від зросту і розміру ноги

КИЇВ. 13 березня. АМН. Згідно з результатами нещодавно проведених досліджень, розмір ноги у жінок є своєрідним радаром їх здоров'я. Одночасно простежується і  взаємозв'язок між станом організму і зростом людини, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Ймовірність того, що здоров'я людини і його схильність до певних захворювань може знаходитися в залежності від різних тілесних параметрів, озвучувалася і раніше. Дослідники з'ясували, що високі і мініатюрні жінки вкрай рідко хворіють "загальними" хворобами. У кожної з цих категорій недуги "свої", залежно від параметрів.

Численні спостереження показують, що жінки, які відрізняються високим зростом (174 см і вище) -  схильні до раку молочної залози (до слова, високі чоловіки, зріст яких становить від 183 см, також частіше (вдвічі!) страждають онкологічними захворюваннями, зокрема , раком простати. Дослідники виявили, щолюди  високим зрістом  схильні  до раку підшлункової залози.

Низький зріст, вважають вчені, - це, перш за все, хвороби серцево-судинної системи. Якщо при тому, крім зросту нижче середнього, у жінки чи чоловіка ще й невеликий розмір голови, а також порівняно короткі кінцівки, - їм загрожують проблеми з нервовою системою і головним мозком. У низькорослих, в зрілому віці, частіше за інших спостерігаються психічні розлади.

Особливу увагу фахівці звертають і на розмір ноги: виявляється, коли у жінки великий розмір ноги - є  ймовірність ракових захворювань. Але, з іншого боку, таким  представницям слабкої статі не страшний цукровий діабет.

Варто зазначити, що  це лише висновки  спостережень. Офіційна медицина поки не підтверджує такий взаємозв'язок.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100