13.03.2012 23:22   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Кокос позбавляє від проблем з пам'яттю

Кокос позбавляє від проблем з пам'яттю

КИЇВ. 13 березня. АМН. Вчені Оксфордського університету заявили, що знайшли ліки від хвороби Альцгеймера - кокосове масло! Завдяки вмісту в ньому кетонів - органічних сполук, які позитивно впливає на мозок, воно допомагає пацієнтам з деменцією повернути пам'ять, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

За словами дослідників, достатньо приймати  30 грамів масла на день, і хворий не лише згадає себе, але і зможе підтримувати нормальну розмову. Остаточно святкувати перемогу зарано: поліпшення стану наступає на нетривалий час. Але досліди продовжаться, і вчені сподываються, що знайдуть оптимальне ліки. Перший крок вже зроблений.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100