14.03.2012 00:03   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Найстаріші молодята в світі одружилися в США

Найстаріші молодята в світі одружилися в США

КИЇВ. 13 березня. АМН. Каліфорнійці Аллан Маркс і Ліліан Хартлі, які днями одружилися, потраплять до Книги рекордів Гіннеса як найстарші молодята планети - на двох цій парі  193 роки! Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Главі сімейства Аллану виповнилося 98 років. Його новоспечена дружина Ліліан молодше чоловіка на 3 роки. На момент реєстрації шлюбу їх  спільний стаж земного життя склав 193 роки, 8 місяців і 3 дні - таким чином американські наречені побили попередній "віковий" рекорд, зафіксований у Книзі Гіннеса. До них  були французькі пенсіонери, які одружилися, маючи за плечима багаж в 191 спільний рік. Рекорд французів тримався з 2002 року - за ціле десятиліття до нього ніхто не зміг навіть наблизитися.

Молодята вважають, що секрет їхнього довголіття у  характерах - пенсіонери вирізняються легким характером, доброю вдачею і  почуттям гумору.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100