13.03.2012 14:47   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Нова магнітна буря очікується на Землі

Нова магнітна буря очікується на Землі

КИЇВ. 13 березня. АМН. Магнітна буря помірної потужності розпочнеться на Землі у другій половині вівторка, повідомив РИА Новости представник Інституту прикладної геофізики (ІПГ) Росгідромету.

"Останній тиждень ознаменувався значним посиленням сонячної активності через області на Сонці номер 1429, яка і спричинила потужні потоки протонів в навколоземному космічному просторі, іоносферні і магнітні спалахи. Хоча активність в цій області йде на спад, а сама вона через кілька днів зайде за західний лімб Сонця і не впливатиме на геофізичну ситуацію, сильні спалахи в ній (у цій області) ще можливі. Однак сильних магнітних бурь, найближчим часом ми не очікуємо ", - сказав співрозмовник агентства.

За даними ІПГ, очікується, що прискорений потік сонячного вітру від чергового спалаху в сонячній області номер 1429, підійде до Землі в другій половині доби 13 березня, що спричинить чергову геомагнітну бурю.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100