13.03.2012 20:18   |   За кордоном
Автор: Дмитро Зезюлін

Люди старше 45 років щасливіші за молодих

Люди старше 45 років щасливіші за молодих

КИЇВ. 13 березня. АМН. На думку дослідників з університету Уорвік (University of Warwick) у Великобританії,  чим доросліше стає людина, тим вона щасливіша. Незважаючи на те, що після 45 років здоров'я погіршується, задоволення життям навпаки підвищується.

Вчені виявили, що рівень щастя людей утворює U-криву, нижня точка якої припадає на 45 років, після чого настає злет.

Дослідники проаналізували спосіб життя і здоров'я більш ніж 10 000 чоловік із США і Великобританії. Вони оцінювали якість життя за допомогою 8 різних факторів, включаючи загальний стан здоров'я, соціальну роль та психічне здоров'я.

На думку дослідників, відчуття щастя може збільшуватися з віком, тому що люди протягом життя розвивають вміння справлятися з труднощами, в результаті чого у них виробляються спеціальні внутрішні механізми, які недоступні молодим.

- Це може бути пов'язано також зі зниженням очікувань від життя, адже літні люди втратили з віком схильність до самокопання і практично не мають стресів в особистій і професійній сферах.

Дослідження також показало, що ті, хто спить 6-8 годин на добу, як правило, мають більш міцне фізичне і психічне здоров'я, ніж ті, хто спить в середньому менше 6 годин або, навпаки, більш 8-ми, повідомляє The Daily Mail.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100