13.03.2012 17:48   |   За кордоном
Автор: Анна Бельдій

Ізраїльські медики звинуватили пацієнтів в жорстокості

Ізраїльські медики звинуватили пацієнтів в жорстокості

КИЇВ. 13 березня. АМН. Поведінка медичного персоналу провокує пацієнтів лікарень на образи і прояв насильства, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Ізраїльський вчений опитала 705 лікарів та медсестер. 48% опитаних вважає, що поведінка персоналу лікарні призводить до словесної перепалки або фізичному насильству з боку пацієнтів. З усіх учасників опитування 39% зізналися, що їх поведінка була причиною таких інцидентів. Медсестри з реанімації в 5,5 разів частіше піддаються образам і нападів, ніж медсестри з відділення внутрішньої медицини.

Згідно з результатами дослідження, велика частина конфліктних ситуацій зросла з цілком нешкідливих інцидентів, які потім різко загострилися. Наприклад, родичі, які сідають поруч з пацієнтом на чисту ліжко або бажають відвідати хворого не в призначені години, злять персонал. Було виявлено, що такі фактори, як планування лікарні, її переповнення і брак персоналу можуть викликати агресію.

Лікарі можуть запобігти інциденти створенням довірчої атмосфери для пацієнтів і членів їх сімей, звертаючись до них з повагою і даючи детальні пояснення у відповідь на всі питання.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100