13.03.2012 18:47   |   За кордоном
Автор: Юліана Матусова

Жінки бояться бородатих чоловіків

Жінки бояться бородатих чоловіків

КИЇВ. 13 березня. АМН. Бородаті чоловіки не приваблюють жінок. Таких висновків дійшли вчені із Нової Зеландії, пишуть західні ЗМІ.

Щоб з’ясувати, чи впливає борода на те, як людину сприймають, вчені показали групі добровольців бородатих чоловіків. Експеримент полягав у тому, що спочатку чоловіків показали бородатими, а потім, їх же, але вже без бороди.

Добровольці обох статей одностайно заявили про те, що бородаті чоловіки здаються старішими і агресивнішими. Жіночу частину респондентів виголені чоловіки приваблювали більше, бо, як пояснювали жінки, чоловіча борода асоціювалася у них із потенційною загрозою.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100