13.03.2012 19:16   |   За кордоном
Автор: Анна Бельдій

Геї та лесбіянки частіше обстежуються на ВІЛ

Геї та лесбіянки частіше обстежуються на ВІЛ

 

КИЇВ. 13 березня. АМН. Представники сексуальних меншин виявилися найбільш відповідальнимисеред груп ризику по зараженню ВІЛ-інфекцією.  Такого висновку  фахівці інтернет-сервісу "Система безпечного сексу", повідомляють російські ЗМІ.

Зареєстровані користувачі сервісу мають можливість здати аналізи на ВІЛ,сифіліс, гепатити в акредитованих клініках. Негативні результати аналізів вони можуть опублікувати на персональній сторінці в системі та продемонструвати їх потенційним статевим партнерам.

Фахівці системи вивчили статистику реєстрацій і здачі аналізів. Вони проаналізували понад  100 000 унікальних відвідувань сайту. Згідно з  результатами дослідження, більше 60 відсотків користувачів системи становили представники сексуальних меншин. Саме вони виявилися лідерами за кількістю реєстрацій на сайті, а також за частотою проходження обстежень на статеві інфекції. Проте жриці кохання  обстежуються нечасто.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100