13.03.2012 18:31   |   За кордоном
Автор: Анна Бельдій

Героїн виявився вигідніше метадону

Героїн виявився вигідніше метадону

 

КИЇВ. 13 березня. АМН. Канадські вчені з'ясували, що використання героїну в якості засобу для замісної терапії наркоманії виявилося вигідніше метадону, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені вивчили матеріали програми, в рамках якої наркомани з Ванкувера отримували героїн в період з 2005 по 2008 рік. Крім того, вчені оцінили ефективність метадонової замісної терапії, що застосовувалася в Британській Колумбії.

Дослідники порівняли вартість цих програм за умови, що лікування триває один рік, п'ять і десять років, а також довічно. Вони враховували витрати безпосередньо на самі препарати, загальну вартість лікування, а також пов'язані з ним юридичні витрати.

За результатами дослідження, вартість довічного курсу лікування метадоном на людину в середньому склала 1,14 мільйона доларів США. Довічна замісна терапія героїном в свою чергу обходиться в 1,09 мільйона доларів на одного наркомана.

На підставі отриманих даних дослідники зробили висновок, що використання героїну для замісної терапії більш вигідно. Аніс зазначив, що раніше результати реалізації відповідних програм боротьби з наркоманією показали і більш високу клінічну ефективність цієї речовини в порівнянні з метадоном.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100