14.03.2012 01:56   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Люди, які однаково керують обома руками мають проблеми із зачаттям

Люди, які однаково керують обома руками мають проблеми із зачаттям

КИЇВ. 14 березня. АМН. Якщо людина однаково добре управляє двома руками, то у неї можуть виникнути проблеми з зачаттям, вважають данські дослідники. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 9 тис. сімейних пар. Виявилося, що партнери з рівноправними руками довше не могли завести дітей. Фахівці пов'язують це з тим, що гормональний розвиток, через який проходить плід у лоні, стосується як розвитку рук (чи буде людина правшою або шульгою), так і впливає на здатність до зачаття.

Експерти дійшли висновку, що якщо при внутрішньоутробному розвитку відбувається порушення в одній з частин мозку, дитина народжується не правшею, що в результаті впливає на її фертильність.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100