14.03.2012 02:33   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Паніка і страх наближають до смерті

Паніка і страх наближають до смерті

КИЇВ. 14 березня. АМН. Паніка і страх, що проявляються  у людини після відчуття болю в серці та інших симптомів, підвищують ризик смерті, стверджують британські дослідники. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені проаналізували статистичні дані і з'ясували, що навіть ті, кому вдалося вижити після інфаркту, але выдчули  при цьому стрес, гірше відновлюються після хвороби і відразу ж потрапляють в групу ризику повторного удару.

Експерти дыйшли висновку, що страх смерті є серйозним фактором, що впливає на здоров'я і збільшує ризик летального результату. Легше всіх переживають напад, і в цілому, довше живуть ті, хто ставиться  до смерті спокійно, усвідомлюючи, що всі люди рано чи пізно вмирають.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100