14.03.2012 03:12   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Скоро з'явиться вакцина від прищів

Скоро з'явиться вакцина від прищів

КИЇВ. 14 березня. АМН. Французький фармацевтичний гігант підписав  контракт з Каліфорнійським університетом у Сан-Дієго на створення вакцини від прищів, повідомляє ВВС.

Вчені пояснили, що вугрі (акне) виникають в результаті закупорки сальних залоз. Це сприяє розмноженню бактерій і як наслідок запального процесу. Оскільки  імунна система знищує мікроби, це призводить до утворення гнійних пухирців. Фахівці з'ясували, що бактеріям, які вражають сальні залози, допомагає білок CAMP. Медики виявили антитіла до цього білка.

Експерти вважають, що вакцина дозволить створити своєрідний імунітет проти появи прищів. Білок можуть використати  для розробки сироватки проти акне, яка зможе стати проривом в індустрії краси, вважають дослідники.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100