14.03.2012 04:26   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Слова впливають на структуру ДНК

Слова впливають на структуру ДНК

КИЇВ. 14 березня. АМН. Американські дослідники довели, що словами можна заподіяти фізичний біль, а також за допомогою слів можна поліпшити стан людини, повідомляє Reuters.

Вчені провели дослідження, під час якого їм вдалося встановити, що фізична і душевний біль активізують в мозку однакові зони. Дана закономірність була встановлена ​​завдяки скануванню мозку добровольців за допомогою МРТ.

На думку українських колег, смислове навантаження слів здатне впливати на молекулу ДНК людини - руйнувати або підтримувати її структуру в нормі. Це  пояснює, чому людина після поганих слів може захворіти, а після хороших одужати.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100