14.03.2012 05:48   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Побутова хімія сприяє старінню

Побутова хімія сприяє старінню

КИЇВ. 14 березня. АМН. Побутова хімія та предмети побуту,що  містять речовини ПФУ - перфторвуглероди, сприяють більш ранньому настанню менопаузи у жінок, повідомляють американські ЗМІ.

Вчені провели дослідження, в якому взяли участь жінки у віці від 42 до 44 років. У всіх учасниць менопауза вже наступила. Аналіз крові показав, що у піддослідних  була висока концентрація ПФУ і низький рівень естрогенів.

ПФУ міститься в упаковках для харчових продуктів, пательнях з антипригарним покриттям, плямовивідниках. Вони вдихаются з парами повітря і вживаються з їжею і нерідко пов'язані з виникненням проблем щитовидної залози та імунітету.

На думку експертів, фактор ПФУ хоч і не єдиний, але прискорює процеси старіння.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100