14.03.2012 07:11   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Секрет чоловічої привабливості в пальцях

Секрет чоловічої привабливості в пальцях

КИЇВ. 14 березня. АМН. Згідно з дослідженням, проведеним швейцарськими вченими, секрет привабливості чоловіків у  пальцях, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Якщо безіменний палець у представників сильної статі довше вказівного, значить, успіх в особистому житті  гарантовано.

Як пояснюють вчені, співвідношення довжини вказівного і безіменного пальців зумовлюється ще до народження і протягом життя значно не змінюється. У материнському лоні розвитку безіменного пальця сприяє чоловічий статевий гормон тестостерон, а розвитку вказівного пальця - жіночий гормон естроген.

Співвідношення довжини пальців рук нібито вказує на сексуальну і соціальну активність чоловіка. Автори нового дослідження також зазначають, що на правій руці різниця більш виражена, ніж на лівій.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100