14.03.2012 07:42   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Хлорка в басейнах підвищує ризик виникнення раку

Хлорка в басейнах підвищує ризик виникнення раку

КИЇВ. 14 березня. АМН. З метою дезинфекції громадських і домашніх басейнів у всьому світі використовують хлор. Іспанські епідеміологи вивчили вплив канцерогенів хлорованої води на здоров'я людини, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели дослідження, під час якого встановили, що тригалометани, які є побічним продуктом хлорованої води, здатні підвищувати ризик виникнення раку сечового міхура. Речовина здатна проникати в організм через шкіру. Таким чином, плавці знаходяться в особливій групі ризику, пояснили фахівці.

Рак сечового міхура розвивається в слизовій оболонці або в стінці органу. Поява крові в сечі - один з головних його ознак, попереджають дослідники.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100