14.03.2012 09:06   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Регулярне статеве життя покращує зір у жінок

Регулярне статеве життя покращує зір у жінок

КИЇВ. 14 березня. АМН. Італійські медики розширили дослідження впливу якості статевого життя на здоров'я людини. Цього разу їхню увагу привернув взаємозв'язок оргазму і зору, повідомляють зарубежні ЗМІ.

Вчені провели дослідження, в якому взяли участь подружні пари. Фахівці також вивчили медичні карти піддослідних. Порівнювали зір людей до того, як вони почали жити разом, і після.

Виявилося, що у більш ніж 65% заміжніх жінок зір покращився. Особливо задоволені станом свого зору були ті, хто регулярно відчував оргазм. Вони починали бачити краще з кожним днем.

Проте, експерти не змогли знайти іншого наукового пояснення цьому феномену, крім того, що від задоволення жінки в статевому житті залежить її загальний стан здоров'я і задоволення життям в цілому.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100