14.03.2012 10:37   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

100 британських педофілів піддали хімічній кастрації

100 британських педофілів піддали хімічній кастрації

КМЕВ. 14 березня. АМН. Близько сотні британських педофілів, які відбувають покарання у в'язниці, піддалися хімічній кастрації. Це було зроблено в рамках урядової програми, спрямованої на зниження ймовірності рецидивів злочинів на сексуальному підгрунті, пише газета The Daily Telegraph..

Міністерство юстиції Великобританії раніше заявляло, що підтримує ідею хімічної кастрації найбільш небезпечних педофілів. Влада вважає, що це допоможе зменшити кількість випадків, коли злочинці після виходу на свободу знову вчиняють насильство над дітьми. За оцінками експертів, хімічна кастрація знижує ймовірність рецидивів з 40 до 5 відсотків.

Зазначимо, що і досі точаться дискусії стосовно  необхідності застосування хімічної кастрації.  Психолог Людвіг Левенштейн підтрмує таку міру покарання, хоча і визнає, що це порушує права людини. Проте в даному випадку права дитини на її статеву недоторканність важливіше.

Додамо, що хімічна кастрація для педофілів застосовується також у Польщі, Росії і деяких штатах США.

В Естонії також пропонують каструвати педофілів  У Франції також обговорюється питання про введення особливих покарань для злочинців, які вчинили правопорушення на сексуальному підґрунті. Там дійшло до того, що педофіл просить президента про хірургічну кастрацію, яка там заборонено.

Зазначимо, що європейці давно сперечаються, чи варто каструвати сексуальних маніяків і який зі способів гуманніший.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100