14.03.2012 11:14   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Мер італійської селища заборонив жителям помирати

Мер італійської селища заборонив жителям помирати

КИЇВ. 14 березня. АМН. Влада італійського селища Фальчано дель Массіко (в 50 кілометрах від Неаполя) заборонила його жителям помирати. Такий указ на початку березня видав мер Джуліо Сезаре Фава, повідомляють російські ЗМІ.

 У селі, де проживають 3700 людей, немає власного кладовища. Раніше померлих жителів Фальчано ховали на кладовищі сусіднього містечка Каринола, проте воно вже переповнене.

Влада села довго клопотала про розширення кладовища, проте кошти з державного бюджету так і не виділилиі. Спорудження власного кладовища виявилося для маленького населеного пункту "занадто дорогим задоволенням".

Тоді мер Фальчано і вирішив видати провокаційний указ про заборону "покидати межі земного життя", щоб привернути увагу громадськості до цієї проблеми.

До речі, як іронізують місцеві ЗМІ, що не встиг новий закон набути чинності, як люди вже почали його порушувати. Минулого тижня, всупереч указу мера, двоє старих дозволили собі померти.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100