Послуги

   Власні аналітичні матеріали, авторські журналістські розслідування, ексклюзивні інтерв'ю провідних вітчизняних лікарів, чиї досягнення стали здобутками світової медицини, а також огляди ринку і прогнози в сфері медичної та фармацевтичної промисловості. Зареєстровані патенти на ЛЗ і вироби медичного призначення.

    Добірка інформації, необхідної керівникам для ведення роботи відповідно до законодавства: статті з практики застосування законодавства, посилання на офіційні документи.
   
    Створення зовнішнього медико-соціального експертного середовища для публічних дискусії на медичні та медико-соціальні теми.

     Постійна інформаційна підтримка наукових винаходів та унікальних явищ в медичній галузі.
  Послідовне проведення інформаційної політики, спрямованої на підвищення суспільної поваги до лікарів, та престижу професії.
 
    
    Рекламні послуги АМН:

- електронна підписка на інформаційні продукти агентства

- медико-інформаційний консалтинг

- PR-акції

- інформаційні та рекламні кампанії

- створення та розміщення інформації та аналітичних матеріалів

- створення фото- і відеопродукції

- проведення прес-конференцій, брифінгів, диспутів, круглих столів конференцій тощо

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100