Про агентство

    Інформаційне агентство "Медичні новини" (АМН) – перше в Україні спеціалізоване агентство медичної інформації, засноване Міністерством охорони здоров’я та трудовим колективом редакції.

    ІА "Медичні новини" спеціалізується на збиранні та поширенні достовірної інформації про медичні, фармацевтичні та медико-соціальні події в Україні й світі.
 
     Ми пропонуємо тільки ексклюзивні новини, факти, коментарі, рейтинги виробників лікарських засобів, перевірену інформацію про злиття і поглинання фармкомпаній, тендерні закупівлі, а також досягнення у розвитку світової та вітчизняної науки.

    Крім того, ми поширюємо офіційну інформацію з про діяльність галузі охорони здоров’я, в тому числі Міністерства охорони здоров’я, як головного координатора діяльності галузі. Основними каналами розповсюдження інформації є СТРІЧКА НОВИН агентства, котра працює одночасно в "закритому" та "відкритому" форматах.

    Аудиторія АМН

    Основна аудиторія АМН ЗМІ, котрі поширюють медичну та медико-соціальну інформацію, фахівці в галузі  медицини, охорони здоров'я та фармацевтики, керівники органів охорони здоров'я, співробітники медичних науково-дослідницьких установ, лікарі різних спеціальностей, студенти профільних навчальних закладів, всі ті, кого цікавлять питання державної політики в галузі охорони здоров’я та інші медико-соціальні теми.

    Успішну роботу інформаційної служби забезпечує команда відомих журналістів, які мають високу професійну репутацію і вагомий досвід співпраці з вітчизняними і міжнародними ЗМІ, провідними експертами та знаними лікарями.

    ІА "Медичні новини"  залишається відкритою дискусійною платформою для всіх учасників фармацевтичного ринку та сфери охорони здоров’я  і дає можливість бути почутою будь-якій точці зору, в тому числі за рахунок додавання коментарів до публікацій на сайті. Це дозволяє виданню зберегти об'єктивність, що в сукупності з високою оперативністю робить його надійним інформаційним помічником у сучасному світі української та світової медицини.

  Адже наша команда позиціонує здоров’я, як найбільший скарб людини.

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100